Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Мізинюк Наталя Іванівна

В.о. старости села Устеріки

Освіта

Вища спеціальність: 1)Економіка і підприємництво; 2)Фінанси. Навчалася з 2002 року по 2007 рік в Тернопільському національному економічному університеті.

Попередня діяльність

 • Оператор котельні: в ДП "Гринявське ЛГ"

Опис повноважень

 1. Сприяє жителям села Устеріки у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування.
 2. Бере участь у підготовці проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного села.
 3. Вносить пропозиції до виконавчого комітету селищної ради з питань діяльності на території відповідного села виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності та їх посадових осіб;
 4. Погоджувати проекти рішень сільської ради Білоберізької об'єднаної територіальної громади, що стосуються майна територіальної громади, розташованого на її території.
 5. Повинен шанобливо ставитися до жителів села та їхніх звернень до органів місцевого самоврядування.
 6. Здійснювати моніторинг за станом довкілля, станом об'єктів інфраструктури, громадським правопорядком.
 7. Здійснювати моніторинг за дотриманням прав і законних інтересів жителів села у сфері соціального захисту, культури, освіти, спорту, туризму, житлово-комунального господарства, реалізації права на працю, медичну допомогу.
 8. Не допускати дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам місцевого самоврядування та держави.
 9. Нести відповідальність за збереження та використання печаток, які використовують в своїй роботі старости.
 10. Виконувати інші обов'язки визначені Положенням про старосту, статутом об'єднаної територіальної громади, актами органів місцевого самоврядування об'єднаної територіальної громади.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше