Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Шарабуряк Ганна Михайлівна

в.о. старости села Хороцеве

Освіта

молодший спеціаліст по товарознавству і організації торгівлі промисловими товарами

Попередня діяльність

 • Секретар виконкому : Хороцівської сільської ради

Опис повноважень

 1. Староста зобов'язаний Сприяти жителям села Хороцеве та Барвінків у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування.
 2. Бере участь у підготовці проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного села.
 3. Вносить пропозиції до виконавчого комітету селищної ради з питань діяльності на території відповідного села виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності та їх посадових осіб;
 4. Погоджувати проекти рішень сільської ради Білоберізької об'єднаної територіальної громади, що стосуються майна територіальної громади, розташованого на її території.
 5. Повинен шанобливо ставитися до жителів села та їхніх звернень до органів місцевого самоврядування.
 6. Здійснювати моніторинг за станом довкілля, станом об'єктів інфраструктури, громадським правопорядком.
 7. Здійснювати моніторинг за дотриманням прав і законних інтересів жителів села у сфері соціального захисту, культури, освіти, спорту, туризму, житлово-комунального господарства, реалізації права на працю, медичну допомогу.
 8. Не допускати дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам місцевого самоврядування та держави.
 9. Нести відповідальність за збереження та використання печаток, які використовують в своїй роботі старости.
 10. Виконувати інші обов'язки визначені Положенням про старосту, статутом об'єднаної територіальної громади, актами органів місцевого самоврядування об'єднаної територіальної громади.
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше