Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт (перекриття даху) клубу с. Хороцеве Верховинського району Івано-Франківської обл.

photo2

Детальніше про проект

Детальний опис проекту:

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

Стисла інформація про адміністративно-територіальну одиницю:

Село Хороцеве   на даний час входить  до складу  Білоберізької   сільської ради об’єднаної територіальної громади .  Територія села становить 5,90. Кількість населення складає  477 чол. В селі добре розвинута соціально-економічна інфраструктура. На території села функціонує початкова школа з дошкільним відділенням, де навчається 23 учні початкової школи та 13 вихованців дошкільного відділення, сільський клуб, бібліотека, ФАП, три магазини, розташований адміністративний центр Хороцівського старостинського округу , до якого  входять села Хороцеве та Барвінків.

        

Стисла характеристика населених пунктів, з яких утворилася об’єднана територіальна громада:

Білоберізька  об’єднана територіальна громада утворилася 02 жовтня  2015 року на базі 3 сільських рад Верховинського району Івано-Франківської області. Загальна площа території складає 46,34 км², загальна чисельність населення – 2734  чол.  На сьогодні Білоберізька  ОТГ складається з 4 населених пунктів : Білоберізка, Хороцеве, Барвінків , Устеріки. 

    

Детальний опис проблеми, на вирішення якої розроблено цей проект :

Сільський клуб  в селі Хороцеве  побудований в 1982 році. Будівля  двоповерхова, не газифікована, опалюється дровами, знаходиться в центрі села  Хороцеве.  В будівлі також розташовані бібліотека, адміністративне приміщення Хороцівського старостинського округу, в майбутньому також планується розмістити фельдшерсько – акушерський пункт, який зараз знаходиться в орендованому приміщенні.  В  селі  Хороцеве    спостерігається досить стабільна демографічна ситуація, багато молоді, дітей шкільного та дошкільного віку.

Так як на даний сільський клуб та адмінприміщення старостинського округу знаходиться в непривабливому естетичному стані, протікає покрівля,   необхідно провести капітальний ремонт сільського клубу, насамперед замінити покрівлю. В майбутньому планується  провести капітальний ремонт внутрішніх приміщень та фасаду, облаштувати приміщення для занять гуртковою діяльністю та створити на базі сільського клубу та бібліотеки створити багатофункціональний центр дозвілля для відвідувачів всіх всіх вікових категорій відповідно до їхніх уподобань.

  Пропонований проект надасть можливість реалізувати енергозберігаючу та економічну частину проекту (заміну  даху, влаштування водовідведення, зменшення витрат на опалення ), соціальну (забезпечення кращих умов для культурного розвитку дітей та молоді  в сільській місцевості шляхом покращення якості послуг ) складові, що мають соціально-економічну спрямованість і є реальними для втілення в територіальній громаді села Хороцеве Білоберізької ОТГ. Крім того , реалізація даного проекту сприятиме згуртованості громади села  Хороцеве  яка організовується для вирішення проблемних питань в населеному пункті. Процес використання  коштів на  впровадження  проекту буде максимально прозорим,  а хід реалізації проекту буде  постійно  висвітлюватись на зібраннях громади та сходах села.

Соціальні та економічні наслідки вирішення проблеми: 

  • зросте престиж села  Хороцеве ;
  • буде  створено умови для збереженя та відновлення  традиційного народно-народного мистецтва, обрядів та звичаїв;
  • активізується  участь молоді, юнацтва в роботі сільського клубу;
  • внаслідок належної організації дозвілля підвищиться культурний, національний та патріотичний рівень жителів та гостей села;
  • покращиться теплова характеристика приміщення закладу.

Відповідність проекту заходам, визначених Планом соціально-економічного розвитку ОТГ:

Проект  капітального ремонту приміщення  будинку культури в селі Устеріки  Білоберізької  сільської ради ОТГ  Верховинського району  Івано-Франківської області визначений планом соціально-економічного та культурного розвитку Білоберізької  ОТГ на 2019 рік ,  затвердженого рішенням    двадцять першої  сесії (друге пленарне засідання) Білоберізької сільської ради  ОТГ від 18.03.2019 року № 445/8-21-2/2019

  

Цільові групи на які спрямовано проект: працівники сільського клубу, бібліотеки,  старостинського округу, молодь, учасники різноманітних гуртків, культурно-масових заходів, жителі села  Хороцеве  (477  чол).

Підстави для визначення цільових груп та заходів:

Визначення цільових груп, на роботу з якими направлений проект, базувались на вивченні проблематики організації дозвілля населення в селі, стану історичних пам’яток села. Через реалізацію проекту ми зможемо зробити перші кроки щодо створення умов для збереження народних звичаїв та обрядів, ефективно вплинути на вирішення питання культурно-просвітницької діяльності серед населення, виявлення та залучення до роботи талановитих мешканців села різних вікових категорій.

Обґрунтування спрямованості результатів проекту визначеним цільовим групам:

Для громади – громадяни матимуть змогу долучитися до реалізації проекту шляхом участі у виконанні  громадських робіт

Для органів місцевого самоврядування ОТГ – участь у проекті, дозволить залучити активних громадян, які бажають сприяти у вирішенні саме цієї проблеми

 

Мета та завдання проекту

 

Мета  проекту:

 

- створення сприятливих умов для працівників сільського клубу,учасників гурткової діяльності, працівників та читачів бібліотеки, учасників культурно – масових заходів і зібрань, працівників та відвідувачів старостинського округу;

- запроваження  заходів енергоефективності  та економія витрат  на опалення;

- покращення естетичного стану будівлі сільського клубу як місця збору громадян, проведення різних культурно – масових заходів;

- зростання рівня організованості громади, її участь  у процесах розбудови території , збереженні традицій та обрядів рідного краю, проведенні культурно -просвітницької роботи, особливо  серед молодого покоління;

Завдання проекту:

  Провести  капітальний ремонт  сільського клубу в селі  Хороцеве  Білоберізької  ОТГ,   як   центру   активності сільської громади.

Ключові етапи (віхи)

Основні заходи проекту 

Опис заходів проекту:

Для досягнення мети заплановано проведення наступних заходів:

1) інформування представників громади, ЗМІ, влади; 

Інформаційна складова процесу підтримки об’єднаних громад є надзвичайно важлива в процесі децентралізації. Адже вдало проведені заходи в рамках проектів що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, дозволить сформувати позитивне відношення до процесу децентралізації як  у громадськості що входить до складу об’єднаної громади так і у інших громад що не пройшли об’єднання. Окрім того реалізація даного проекту дозволить активізувати громади, адже жителі зможуть переконатися, що влада звертає увагу на найважливіші  проблеми у всіх населених пунктах гроиади, а не тільки в її адміністративному центрі, намагається їх оперативно вирішити, що власне підвищить авторитет влади. Діяльність в рамках проекту обов’язково буде оприлюднюватись у засобах масової інформації.

2) виготовлення проектно-кошторисної документації;

  1. Капітальний ремонт приміщення будинку культури  планується провести в липні– листопаді 2019 року у зв’язку з тим що  проведення будівельних  робіт  у теплу пору року дозволить гарантувати  високу якість робіт. Окрім того перед початком робіт сільською радою буде  проведено моніторинг якості проведених робіт підрядниками  та на основі результатів,  планується провести відбір виконавців.

Ремонтні роботи:

- розбирання покриттів покрівлі з хвилястих азбестоцементних листів (298,0 ;

- розбирання лат (решетування)  з дощок з  прозорами (298,0 ; 

-  улаштування прокладної пароізоляції в один шар – 298,0 м2 ;

-  улаштування покрівель двосхилих  з металочерепиці - 298  ; 

-  улаштування жолобів підвісних з оцинкованої сталі  54 м;

-  навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок з готових елементів – 24 м.;

- обшивання фронтонів – 12 м2.

 

4) Інформування громадськості щодо ходу реалізації та завершення проекту.

Здача об’єкту в експлуатацію обов’язково повинна бути проведена до кінця 2019 року, залучивши громадськість, активістів, жителів села та відповідних фахівців, з метою забезпечення максимальної якості робіт та ефективності використання коштів.

Проект розроблений у відповідності з діючими нормами, державними стандартами і забезпечує охорону навколишнього природного середовища, вибухову і пожежну безпеку будівлі при дотриманні передбачених проектом заходів та умов експлуатації.

Проект на капітальний ремонт  приміщення сільського клубу в селі Хороцеве  Білоберізької  об’єднаної територіальної громади Верховинського району розроблений відповідно до завдання на проектування і вихідних документів, погоджених у встановленому порядку замовником будівництва та органом місцевого самоврядування, згідно з вимогами нормативних документів, санітарно-гігієнічних норм і правил, інструкцій з техніки безпеки та правил пожежної безпеки.

Файли

Капітальний ремонт клубу с. Хороцеве.pdf

Завантажити

1.Зведений кошторис та розпорядження.pdf

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше