Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Звіт ПОГ про результати проведеної роботи за 2023 рік

21.12.2023

21.12.2023 року поліцейські офіцери Білоберізької сільської ради Мегедин Мирослав Васильович та Лаб’юк Василь Михайлович на черговій сесії на які були присутні голова Верховинської РВА, голова Білоберізької с/р, депутатський корпус, представники органів місцевого самоврядування, представники старостинських округів прозвітували про результати проведеної роботи за 2023 рік. Зокрема було прозвітовано про стан забезпечення публічної безпеки та порядку, превентивні заходи щодо запобігання та протидії вчиненню адміністративних і кримінальних правопорушень, вчинення домашнього насильства та інші протиправні дії.
Під час звітування, доведено до присутніх про стан правопорядку на території Білоберізької громади, про результати розгляду звернень громадян та вжиті заходи, про проведену роботу з особами які перебувають на профілактичних обліках, про превентивні заходи щодо порушень громадського порядку та правил дорожнього руху, а також взаємодію з іншими органами та устанвоами направлену на створення та покращення безпекового середовища в громаді.
Поліцейськими офіцерами громади також надано роз’яснення щодо запобігання шахрайствам та як не стати жертвою шахрайських дій злочинців, у тому числі під час дії воєнного стану.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше