Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт пришкільного інтернату с.Білоберізка Верховинського району Івано-Франківської обл

photo2

Детальніше про проект

  1. Детальний опис проекту:

 

  Білоберізька об’єднана територіальна громада Верховинського району Івано Франківської області утворена на підставі розпорядження Кабінету міністрів України від 02 жовтня 2015 року, перші вибори сільського голови ОТГ та депутатів сільської ради ОТГ відбулися 27 березня 2016 року, розташована в північній частині Верховинського району Івано – Франківської області, площа складає 46,3 квадратних кілометра, чисельність населення – 2772 особи, рельєф місцевості – гірський, з перепадами висот від 430 до 1200 метрів на рівнем моря. Межує Білоберізька  ОТГ з півночі та північного заходу з селами Розтоки, Великий Рожен та Яворів Косівського району, з заходу з селом Черетів Буковецької сільської ради, селом Верхній Ясенів та з півдня – з селом Рівня Верхньо – Ясенівської сільської ради, зі сходу – з селом Стебні Верховинського району та річкою Черемош відділяється від Чернівецької області. 

Особливістю розселення місцевих жителів в населених пунктах Білоберізької ОТГ є те , що часто житлові будинки розташовані на схилах гір, на виті від 500-600 до 1000 метрів над рівнем моря , на значній відстані від центральної частини населених пунктів , без належного транспортного сполучення ( до частини з них можна добратися тільки вантажним автомобілем підвищеної прохідності і то тільки в суху погоду). Особливо така ситуація стосується села Білоберізка, де окремі присілки розташовані в горах  на відстані 8-12 км від центру села. На цих присілках проживають місцеві жителі, і серед них діти, в тому числі і молодшого шкільного віку. Так як фізично неможливо забезпечити підвезення дітей з таких присілків до навчальних закладів, при Білоберізькій ЗОШ І-ІІІ ст. створено пришкільний інтернат, де такі діти проживають з понеділка по п’ятницю, отримують освітні послуги, навчаються у групах продовженого дня, забезпечені триразовим харчуванням. На даний час послугами пришкільного інтернату користуються сімнадцятеро дітей, в тому числі вісім дівчат та дев’ять хлопчиків. Їх обслуговує  персонал з п’яти чоловік- два вихователі, дві няні та сезонний опалювач. Раніше частина з цих дітей навчалася в школах – інтернатах районних центрів – Верховини та Косова, що створювало певні незручності- значна віддаленість від дому, необхідність батькам в понеділок привозити діток до інтернату, а в п’ятницю забирати їх звідти і т.д. З відкриттям пришкільного інтернату в селі Білоберізка  діти самостійно в понеділок приходять до нього, а в п’ятницю покидають. Також батьки мають більше можливостей здійснювати контроль за дітьми.  В минулі роки за кошти місцевого бюджету та субвенції на соціально –економічний розвиток було проведено поточний ремонт внутрішніх приміщень, облаштовано внутрішні туалети, кімнату гігієни, замінено віконні та дверні блоки. Але будівля стара, потребує проведення капітального ремонту, заміни покрівлі, облаштування фасаду, ремонту сходів та дерев’яного ганку.   

 

Реалізація даного проекту дозволить створити належні умови для проживання та навчання дітей з віддалених присілків, створить їм умови , наближені до домашніх, зменшить час необхідний  дітям для підходу - відходу до навчального закладу і відповідно більше часу залишатиметься в дітей для відпочинку та самостійних занять, а також зменшить тривогу батьків у зв’язку з перебуванням їхніх дітей на віддалі від сімейного затишку. Крім того, проведення пришкільного інтернату в селі Білоберізка покращить естетичний вигляд будівлі, що розташована в центрі села Білоберізка і на даний час має не зовсім привабливий зовнішній вигляд.

Реалізація даного проекту  повністю відповідає заходам , визначеним  

« Планом соціально – економічного та культурного розвитку   Білоберізької ОТГ на 2019 рік», затвердженим рішенням  двадцять першої  сесії (друге пленарне засідання) Білоберізької сільської ради  ОТГ від 18.03.2019 року № 445/8-21-2/2019.

 

Проект спрямовано на наступні цільові групи:

  • жителі присілків Ціви, Пасічне, Заверх, батьки та родичі дітей шкільного віку – 284 особи;
  • діти шкільного віку , що проживають на присілках Ціви, Пасічне, Заверх – 41 особа;
  • Працівники пришкільного інтернату в селі Білоберізка – вихователі, няні, паливник – 5 осіб;
  • Суб'єкти підприємницької діяльності, що надають послуги з гарячого харчування учнів – 1 особа.

 

 

 Мета та завдання проекту 

Метою проекту є створення належних умов для надання якісних   освітніх послуг дітям, що проживають на віддалених гірських присілках на значній віддалі від закладів надання освітніх послуг.

Завданням проекту є :

Проведення капітального ремонту пришкільного інтернату с. Білоберізка Верховинського району Івано- Франківської області.

Ключові етапи (віхи)

Основними  заходами проекту є: 

 

 Захід 1. Пошук організації - виконавця з виготовлення проектно-

кошторисної документації , її виготовлення та проведення експертизи.

Захід 2.  Пошук організації – виконавця ремонтних робіт, підписання 

договору на   виконання робіт.

Захід 3. Здійснення заходів згідно з проектно-кошторисною

документацією.

Захід 4. Систематичне висвітлення інформації про хід реалізації проекту

на сайті ОТГ.

Захід 5. Відкриття відремонтованого приміщення пришкільного інтернату в селі Білоберізка.

В результаті виконання проекту буде здійснено капітальний ремонт приміщення пришкільного інтернату в селі Білоберізка : замінено покрівлю, утеплено перекриття, улаштовано підшивку стель, опоряджено стіни пластиковими панелями, улаштовано дерев’яний ганок, відремонтовано бетонні східці, підсилено фундамент.

 

Файли

Проект пришкільний інтернат 2019.pdf

Завантажити

3. Зведений кошторис, експертиза та розпорядження.pdf

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше