Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІ ст. з добудовою навчального корпусу зі столовою в с.Устеріки

photo2

Детальніше про проект

  • Опис проблеми, на розв'язання якої спрямований проект.

Білоберізька  сільська рада об’єднаної територіальної громади Верховинського  району Івано-Франківської області включає в себе чотири населені пункти – Білоберізка, Хороцеве, Барвінків, Устеріки. Кількість населення сільської ради - 2772  особи.

Село  Білоберізка є центром Білоберізької  об’єднаної територіальної громади.

Всі населені пункти Білоберізької ОТГ не  газифіковані, повністю електрофіковані , частково телефонізовані.

Білоберізька  об’єднана територіальна громада згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Верховинського району Івано-Франківської області. Відстань від адміністративного центру громади до районного центру – 32 км. Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру –  135 км.

Основні проблеми сіл Білоберізка, Хороцеве, Барвінків, Устеріки відображені в  Плані соціально-економічного розвитку Білоберізької об’єднаної територіальної громади, який затверджений рішенням сесії затвердженого рішенням сесії Білоберізької сільської ради  ОТГ від 23.12.2016 року № 87/8-6/2016, зі змінами, затвердженими рішенням сесії Білоберізької сільської ради ОТГ від 20.06.2017 року № 168/8-10-1/2017. Однією з основних проблем   є створення сприятливих умов для отримання якісної базової освіти для дітей  всіх населених пунктів Білоберізької ОТГ. Однією з таких шкіл на  території Білоберізької ОТГ є Устеріківська ЗОШ І-ІІ ст. На даний час в школі навчаються 83 учні, при можливому приєднанні до Білоберізької ОТГ села Стебні Верховинського району кількість учнів може бути збільшена на 25-30 осіб за рахунок підвезення учнів та реорганізації Стебнівської ЗОШ І-ІІ ст, що розташована на відстані 3 км від села Устеріки.  Устеріківська ЗОШ І-ІІ ст. розташована і в чотирьох корпусах, побудованих в різні роки. 27.04.2018 року сталося нещастя, в одному з корпусів, де розташовувалися шкільна їдальня з приміщеннями молодших класів виникла пожежа, внаслідок чого будівлю було повністю знищено і учні початкових класів змушені були закінчувати навчальний рік в пристосованих приміщеннях, а всі учні школи залишилися без гарячого харчування. Аналогічна ситуація складається і на початок нового 2018-2019 навчального року.

 

  • Мета та завдання проекту.

Мета проекту – створення належних умов для навчання учнів у загальноосвітній школі І-ІІ ст. села Устеріки Білоберізької об’єднаної територіальної громади Верховинського району Івано-Франківської області шляхом  проведення реконструкції до грудня 2019 року  будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів з добудовою навчального корпусу зі столовою в селі Устеріки Верховинського району Івано – Франківської області з дотриманням загальної вартості проекту в сумі 13262,876 тис. грн.

 

Завдання проекту:

  1. Провести до грудня 2020 року реконструкцію будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів з добудовою навчального корпусу зі столовою в селі Устеріки Верховинського району Івано – Франківської області.

 

  1. Створити належні умови для навчання та виховання учнів Устеріківської ЗОШ І-ІІ ст. в селі Устеріки Білоберізької об’єднаної територіальної громади Верховинського району Івано-Франківської області.

 

 

Ключові етапи (віхи)

  • Основні заходи проекту.

    Захід 1. Виготовлення проектно-кошторисної документації.

    Захід 2. Проведення тендерних процедур та підписання необхідних договорів з підрядною організацією на проведення  будівельно- монтажних  робіт.

    Захід 3. Проведення  будівельно – монтажних робіт згідно проектно-кошторисної документації.

    Захід 4.  Введення об’єкта будівництва в експлуатацію.

    Захід 5.  Інформування громадськості про хід та завершення реалізації проекту

Файли

ДФРР 2018 Школа с. Устеріки-converted.pdf

Завантажити

1.Копія зведеного кошторисного розрахунку об’єкта будівництва.PDF

Завантажити

2.Довідка щодо форми власності.PDF

Завантажити

3.Довідка про підтвердження класу наслідків (відповідальності).PDF

Завантажити

4.Копія рішення Білоберізької сільської ради про утворення об'єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад».PDF

Завантажити

5.Копія рішення сесії Білоберізької сільської ради ОТГ про участь у співфінансуванні.PDF

Завантажити

6.Довідка про перебування об’єкта на балансі після завершення реалізації проекту..PDF

Завантажити

7. Рішення про підсумки виборів депутатів і визначення їх повноважень.PDF

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше