Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

16 учасників бойових дій здобудуть нові знання в Івано-Франківському центрі професійно- технічної освіти державної служби зайнятості

Новина
19.12.2023

Сьогодні, 19 грудня 2023 року, в Івано-Франківському ЦПТО ДСЗ стартувало навчання для
16 учасників бойових дій, які набудуть нових компетенцій на курсах цільового призначення за напрямом підготовки «основи бізнес-планування» - 10 осіб та «організація трудових відносин в умовах воєнного стану» - 6 осіб.

Дане навчання відбуватиметься в рамках експериментального проєкту підтримання
конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом професійного навчання.

Нагадуємо, що 19.09.2023 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від
15.09.2023 № 984, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Дія цього Порядку поширюється на учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які є застрахованими особами.

Професійне навчання здійснюється в закладах освіти Державної служби зайнятості шляхом професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення.

Вибір професії або програми підвищення кваліфікації здійснюється з переліку професій та
програм підвищення кваліфікації для професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, сформованого Державним центром зайнятості https://is.gd/ZHvm7u, https://is.gd/oFh4o6.

Строк професійного навчання визначається робочими навчальними планами та освітніми
програмами і не може перевищувати шість місяців.

Фінансування даного професійного навчання здійснюється коштом Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Навчання даної категорії осіб можна пройти у 8 центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за 95 професіями у містах: Івано-Франківськ, Дніпро, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків.

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контакти за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

Також консультації ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської
обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Івано-Франківського обласного центру зайнятості вул. Деповська, 89 а, м. Івано-Франківськ, 76002
(066) 3711836

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше