Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

20 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості рекламування лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації».

Оголошення
07.04.2021

20 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості рекламування лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації».

 

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

  1. Основні принципи та загальні  вимоги до реклами
  2. Вимоги до реклами об’єктів будівництва, будівель, приміщень
  3. Відповідальність за недотримання вимог законодавства  про рекламу

 

Місце проведення: 

Інтернет-платформа Вайбер.

 

Запрошуються: представники рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами медичних товарів та послуг.  

 

Про визначені кандидатури (прізвище, ім’я, по батькові, посада, номер Вайбера)  необхідно повідомити до 16 квітня 2021 року на електронну адресу: ifyzps@ukr.net.

 

Контактна особа:   Валентина Сенчук – моб. тел. 067-3962152 

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше