Біжу за Героїв – вірю в Перемогу, вірю в ЗСУ!
Новина
17 травня в Білоберізькій територіальній громаді проведено оздоровчий захід до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України. Захід відбувся під гаслом: “Біжу за Героїв – вірю в Перемогу, вірю в ЗСУ!”
До дійства долучились працівники Білоберізької сільської ради, учні та вчителі Устеріківської гімназії, які дружно виконали двокілометровий забіг на знак вдячності військовим.
Маємо надію і віру, що багато наших Воїнів невдовзі повернуться додому з Перемогою і зможуть долучитися до Забігу.
Слава Україні!
Героям слава !
![](/storage/news/galleries/93e574b63fe25ac735d026bfab6dce83.jpg)
![](/storage/news/galleries/a3c37b92f91888761d59957ffeb95a1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/c5acec6bddea29539d56fd3d1bb4e016.jpg)
![](/storage/news/galleries/b11f885e8e92834b38823efb8dda6cf0.jpg)
![](/storage/news/galleries/b9765a7ee6d4919720c5b7d5bcd65e51.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ace7368256377bc42f2b2662506b113.jpg)
![](/storage/news/galleries/9043c8a437740da896a066ab3d9d637c.jpg)