Благодійна акція до дня Святого Миколая
Новина
Щиро дякуємо неймовірним помічникам Святого Миколая - депутату обласної ради - МИРОСЛАВІ МИРОСЛАВІВНІ КОРНЕЛЮК та її команді, а саме волонтерам з Флориди, Бостона, Бразилії, Кюбеку (Канади), та Уельсу, за незабутні враження та пригощання смачною піцею.
Безмежно вдячні і захоплюємося Вашою добротою! Ви з радістю приєдналися і підготували для стількох діток справжнє свято. Завдяки Вам Миколай вже готовий вирушити до усіх малюків з хорошими гостинцями, саме з такими, які вони просили у своїх листах!
Нехай щедрий Господь винагородить Вас сторицею! Миру, щастя, здоров’я та благополуччя усім!
Бажаємо радісних свят та миру нашій країні!
Дякуємо! 💛💙
![](/storage/news/galleries/b43de929c52599d1ffe864aa58e420bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/77874a091add750dd207c433d138bca5.jpg)
![](/storage/news/galleries/c45eba367cb16e001cd0c0bb0dc5b237.jpg)