День народження Анни Космач
Не зупиняйся на півслові,
Усе, як бачиш, говори,
Бо тільки з повної любові
Господь нас мудрий сотворив.
Не повертайся з півдороги,
Іди, хоч що б там не було.
Бо всі печалі і тривоги -
Лиш слабодухих ремесло.
Вони ось там давно чаклують,
Підстерігають повсякчас,
Але й іудин поцілунок
Не знищить нас.
Анна Космач
Сьогодні відзначає свій день народження відома на Прикарпатті журналістка, поетеса Анна Космач. Пані Анна народилась в селі Білоберізка. Вона є авторкою численних поетичних збірок, лауреатка всеукраїнського конкурсу патріотичного вірша "Золотий Тризуб" (2011).
Білоберізька сільська рада щиро вітає з днем народження Анну Космач! В день Вашого народження бажаємо багато нових творчих ідей, а вдячні читачі нехай відчувають магію кожного Вашого слова. Щоб цей рік був насичений позитивними емоціями та новими літературними відкриттями!
![](/storage/news/galleries/58c490d3cfacdcd2340f1e5cbc989a41.jpg)
![](/storage/news/galleries/55564d1d9da5eab15423f1dd394c5fce.jpg)
![](/storage/news/galleries/cfb8a6af75e69146b13deaa64b1c6cda.jpg)