Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини виявила небезпечну продукцію на ринку непродовольчих товарів

Новина
22.01.2020

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду протягом грудня 2019 року в ході планових та позапланових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видами: низьковольтне електричне обладнання та дитяча іграшка, були виявлені товари, які не відповідають вимогам нормативних документів та становлять низький ступінь загрози.

А саме : 

- низьковольтне електричне обладнання: світильник садово-парковий ТМ «Lemans», артикул – D18,  модель – PL6104; 

- дитяча іграшка: музичний телефон ТМ «L.О.L.», артикул – BN451,  штрих-код: 6920107663714; 

- дитяча іграшка: конструктор My World, артикул – 6197,  штрих-код: 6935539661979.

Суб’єктам господарювання вище зазначеної продукції надано рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів (згідно постанови КМУ від 05 жовтня 2011 року  № 1017)  із вимогою припинити реалізацію забракованої продукції, з метою подальшого усунення недоліків.

Застерігаємо споживачів щодо використання згаданої продукції.

 

Детальніше про забраковану продукцію читайте в розділі діяльність управління - захист споживачів - забракована продукція.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше