Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини розпочинає новий інформаційний проект «Згадай свої споживчі права»
Реалізація проекту полягає у розповсюдженні систематизованої важливої інформації у формі пам’яток для споживачів та суб’єктів господарювання. Зміст пам’яток розробляється, враховуючи системність порушень законодавства у сфері захисту прав споживачів.
Даний проект буде реалізовуватись шляхом розміщення пам’яток в кутках інформації для споживачів, через діалог з власниками закладів торгівлі, а також поширення відповідної інформації через доступні засоби комунікації. В кінцевому результаті це забезпечить поінформованість і споживачів, і представників бізнесу щодо прав та зобов’язань сторін у сфері захисту споживачів, сприятиме можливості швидкої взаємодії для вирішення споживчих спорів.
Перші пам’ятки уже в дорозі до споживача.
![](/storage/news/galleries/9dcd1c231a7a4814bbe179a37d676952.jpg)
![](/storage/news/galleries/18d7ca0f1fd4b3cf7cadda17543aed22.jpg)
![](/storage/news/galleries/0837076ecb11b50ea327953540d6aa66.jpg)