БІЛОБЕРІЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЙОМ ЗАЯВ КАНДИДАТІВ ДО СКЛАДУ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАСНОВАНИХ ПРИ БІЛОБЕРІЗЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/4fa3e45a66f0c06b523302dbc4fbee2f.jpg)
Наглядова рада при комунальному підприємстві «Білоберізьке» Білоберізької сільської ради об’єднаної територіальної громади є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при Комунальному підприємстві «Білоберізьке» Білоберізької об’єднаної територіальної громади.
Члени Наглядової ради працюють на громадських засадах.
Основними завданнями Наглядової ради є:
- здійснення систематичного аналізу стану виконання робіт ,надання послуг в населених пунктах Білоберізької об’єднаної територіальної громади, підприємствах, установах та організаціях, заснованих на комунальній власності Білоберізької об’єднаної територіальної громади;
- внесення пропозицій щодо формування плану роботи та реалізації господарської діяльності , надання послуг та проведення благоустрою, допомога у розробленні проектів та актів пов’язаних з виконання робіт у населених пунктах громади;
- залучення фахових спеціалістів до формування, реалізації та моніторингу роботи ;
- проведення робочих засідань з питань роботи комунального підприємства «Білоберізьке» на території Білоберізької об’єднаної територіальної громади;
- виконання інших завдань які стосуються роботи комунального підприємства «Білоберізьке» .
Вимоги до кандидатів: повна вища освіта (спеціаліст або магістр), досвід роботи у господарській сфері .
Кандидати подають такі документи:
-заява на до сільської ради в довільній формі;
-біографічна довідка в довільній формі;
-копія документа про освіту.
Заяви приймаються протягом 30 днів з дати оголошення.
Заяви приймаються з 01квітня 2020 року по 30 квітня 2020 року.
Контактна особа – спеціаліст сільської ради Тинкалюк Леонід Васильович
Тел..0673730609, Білоберізька сільська рада ОТГ, село Білоберізка , присілок Центр,1 кабінет заступника сільського голови ОТГ.