Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради (надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту)

Оголошення
04.03.2021

Білоберізька сільська рада    оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради (надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту)  - одна вакансія; адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради на віддалене робоче місце (ВРМ ) в селі Хороцеве  - одна вакансія;  адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради на віддалене робоче місце (ВРМ ) в селі Яблуниця  - одна вакансія; адміністратора адміністратора відділу організації надання адміністративних послуг Білоберізької сільської ради на віддалене робоче місце (ВРМ ) в селі Гринява  - одна вакансія.

          Кваліфікаційні вимоги – вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче бакалавра, вільне володіння державною мовою,  стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року. Досвід роботи у сфері надання адміністративних послуг (насамперед соціального характеру) та вміння працювати з відповідним програмним забезпеченням («Вулик», «Соціальна громада») схвалюються.

 

       Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

 

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”

  Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).  

Документи щодо участі у конкурсі приймаються конкурсною комісією Білоберізької сільської ради  протягом 30 днів з дня публікації оголошення, село Білоберізка, присілок Центр Верховинського району Івано- Франківської області, Білоберізька сільська рада.

             Додаткові відомості щодо оплати праці та умов проведення конкурсу        можна отримати у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше