Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансового відділу Білоберізької сільської ради

Оголошення
09.08.2021

 Білоберізька сільська рада    оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –  спеціаліста І категорії   фінансового відділу Білоберізької сільської ради    - одна вакансія .

Кваліфікаційні вимоги – вища освіта   не нижче ступеня  бакалавра, вільне володіння державною мовою.

         Без вимог до стажу роботи , але вміння працювати з комп’ютером, швидке опанування програмного забезпечення у сфері бюджетного планування.

       Бажаючі взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”

  Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).  

Документи щодо участі у конкурсі приймаються конкурсною комісією Білоберізької сільської ради  протягом 30 днів з дня публікації оголошення, село Білоберізка, присілок Центр Верховинського району Івано- Франківської області, Білоберізька сільська рада.

             Додаткові відомості щодо оплати праці та умов проведення конкурсу        можна отримати у виконавчому комітеті Білоберізької сільської ради.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше