Майбутнє лісу в твоїх руках
Новина
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/d2c7eb454e298eb3c8f4b9ed6b07e263.jpg)
9 квітня в с.Білоберізка відбулась щорічна посадка лісу.
В рамках всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" учнями Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ст. було висаджено понад 1000 саджанців Кедра на площі 0.5 га.
![](/storage/news/galleries/7b5358593b5d5d710614577c5c72c536.jpg)
![](/storage/news/galleries/7461d8264e9706b388ba141b20d7013a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f8150da660376be85e5ef5f0cff89b0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd8494d7709b54b3bbab832620b662ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/4302ac9f9f4cc49399cdaf6ed0e25ad5.jpg)
![](/storage/news/galleries/242debc2f880cf903e1356116a92615f.jpg)
![](/storage/news/galleries/06dd211da744f3739496a02e0f832538.jpg)
![](/storage/news/galleries/ea4d878c3c4d7aecadad0920a27dc26a.jpg)
![](/storage/news/galleries/166f43accfa80b9ab55deab6865119fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac30aa5c5fac668a2b9d25b75f6a2cad.jpg)
![](/storage/news/galleries/0ef4ff098809bc28ca7e36df11c36371.jpg)
![](/storage/news/galleries/7bca9e92ba13fd5f6f23629dc2af3b8d.jpg)
![](/storage/news/galleries/dcf90df64b9eeb117fb6de28e3ed79ad.jpg)
![](/storage/news/galleries/69ab044c76f69549f2aaf87ac205c1a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/e0e67e9770f5ad7d369dffba1facba17.jpg)
![](/storage/news/galleries/bccdb73e709fc7d64d1f873b36cd4303.jpg)
![](/storage/news/galleries/7691c0fab0189b98f5f85139b801c75a.jpg)
![](/storage/news/galleries/fde5d88978365b1b12691d5a5a575fa8.jpg)
![](/storage/news/galleries/ee00d0d4d20edb4a628889366d14e2ae.jpg)
![](/storage/news/galleries/b82b9afb9c3741fdb7d5a44f9d22112f.jpg)
![](/storage/news/galleries/f268d26ebfacce3383eb8d0953f301a0.jpg)
![](/storage/news/galleries/5609672d3fb2139db9362f4bc1918ae7.jpg)
![](/storage/news/galleries/051a333e421e075df2a3224432ef750f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b2efa185da13583df599c52eea723c79.jpg)
![](/storage/news/galleries/d2c7eb454e298eb3c8f4b9ed6b07e263.jpg)
9 квітня в с.Білоберізка відбулась щорічна посадка лісу.
В рамках всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" учнями Білоберізької ЗОШ І-ІІІ ст. було висаджено понад 1000 саджанців Кедра на площі 0.5 га.
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше