Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Міста Героїв – там де народжується сміливість!

Новина
22.03.2024

Повномасштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року стало логічним продовженням загарбницької війни проти України.

Єдність українців, зусилля усіх, хто захищав державу чи допомагав це робити, забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Волонтери, журналісти, транспортники і багато інших людей брали участь у забезпеченні оборонців, допомагали постраждалим та нужденним, викривали позиції окупанта, привертали увагу світу до України усіма можливими способами тощо. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала справді народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

Буча, Ірпінь, Гостомель – міста, які першими зустріли велику війну та назавжди закарбувались в пам’яті українців як місця, де на початку повномасштабного вторгнення точилися запеклі бої з ворогом, російські окупанти чинили масові вбивства цивільного населення, знущалися з людей, займалися тотальною руйнацією.

Саме 21 березня 2022 року завершилася битва за Мощун – маленьке село в Київській області, яке стало першим великим кроком нашої держави до перемоги в цій війні. І сьогодні ми відзначаємо другу річницю подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст.

https://www.facebook.com/watch/?v=346856641092531&t=69

 
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше