Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

Громадські слухання
08.11.2018


 

Детальний план території забудови земельної ділянки для розміщення торгових об’єктів в с.Устеріки вул. Центральна Верховинського р-ну, Івано-Франківської обл.


Мета розроблення детального плану: Опрацювання планувального рішення використання та забудови окремих земельних ділянок, які знаходиться в адміністративних межах села Устеріки Верховинського р-ну Івано-Франківської обл. (в межах населеного пункту), для розміщення торгових об’єктів (магазинів).

Склад текстових матеріалів згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»


Зміст містобудівної документації

1.Вступ

2.Стислий опис природніх умов

3.Оцінка існуючої ситуації

4.Розподіл території за функціональним використанням. Відведення земельної ділянки у власність. Структура забудови.

5.Характеристика виду використання території.

6.Пропозиції щодо встановлення режиму території

7.Основні принципи планувально-просторової організації

8.Вулично-дорожня мережа.

9.Благоустрій та озеленення території.

10.Інженерна підготовка території.

11.Схема інженерних мереж споруд та використання підземних просторів.

12.Розрахунок щодо містобудівельних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

13.Граничні параметри забудови земельної ділянки.

14.Висновки щодо детального планування.

 

Техніко-економічні показники

Табл.1

№ Одиниці

поз. Найменування виміру Кількість Примітка

1 Площа ділянок в т.ч. га 0,020

-ділянки №1 га 0,010

-ділянки №2 га 0,0100

2 Площа забудови в т.ч. м2 173,0

-ділянки №1 м2 100,0

-ділянки №2 м2 73,0

3 Площа твердого покриття в т.ч. м2 466,0

- ділянки №1 м2 -

-ділянки №2 м2 27,0

-за межами земельних ділянок м2 439,0

4 Площа озеленення за межами земельних ділянок м2 55,0

 Замовником детального плану території виступає Білоберізька сільська рада ОТГ в особі сільського голови ОТГ Іванюка Дмитра Івановича, зацікавлена сторона: гр. Бруч Катерина Миколаївна і гр. Сав’юк Христина Віталіївна. Розробником виступає приватний підприємець Ігнатюк Назар Олександрович, що діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію серії ВОО Д №479049 та Кваліфікаційного сертифіката архітектора на розроблення містобудівної документації серії АА №002699 від 08.02.2016 р. Підстава для проектування: Рішення № 62/8-3/2016 та № 63/8-3/2016 Білоберізької сільської ради ОТГ від 03 жовтня 2016р.


Детальний план території в межах населеного пункту с.Устеріки вул. Центральна Білоберізької сільської ради Верховинського р-ну Івано-Франківської області земельні ділянки цільове призначення, яких змінюється з земель для будівництва індивідуальних гаражів в землі для розміщення торгових об’єктів Ігнатюк Н.О. на рішення Білоберізької сільської ради від 03 жовтня 2016 р. про дозвіл на розробку детального плану території, договору між Білоберізькою с/р, гр.Сав’юк Х.В та гр. Бруч К.М. та ПП Ігнатюк Н.О., завдання на проектування та генерального плану с. Устеріки вул. Центральна Верховинського р-ну Івано-Франківської області.

Детально з матеріалами ДПТ можна ознайомитися та подати свої зауваження та пропозиції у селі Устеріки в будинку старостату. Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації, подання зауважень та пропозицій - на протязі 30 днів з моменту оприлюднення.

Посадова особа органу місцевого самоврядування ,відповідальна за організацію розгляду пропозицій - в.о. старости Устеріки Мізинюк Наталя Іванівна.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше