Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мобільний додаток — безпечний спосіб сповіщення про домашнє насилля

Новина
14.03.2024
В Україні запустили мобільний додаток для виклику поліції у випадку домашнього насильства стосовно жінок. Мобільний застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102.
 
Спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція прийде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою.
 
Зовнішній інтерфейс застосунку замасковано під звичайний мобільний застосунок у телефоні жінки.
 
Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону.
 
Ціль додатку – максимально поінформувати жінок, залишаючись непомітними для чоловіків.
 
Мобільний додаток створено у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення та за фінансової підтримки уряду Великої Британії. Завантажити його можна і в Google Play, і в App Store. Назву застосунку не розголошують з метою безпеки.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше