«Не дамо домашньому насильству шанс. Не мовчи! Ми - поруч!»
Оголошення
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/4b8ec48644e55426f2011ed6e1cb5c09.jpg)
![](/storage/news/galleries/8caa91cdf8b7dfc6e0fd000b7e3e0797.jpg)
![](/storage/news/galleries/c662438c9a99ea12485006d4f9351560.jpg)
![](/storage/news/galleries/1fa9c075146eac1c0e82f7175a780cf7.jpg)
![](/storage/news/galleries/87ca45a44f9cceb9a8e7b52cdfb70dde.jpg)
![](/storage/news/galleries/2758af7002cb61f25f97d19c817cc766.jpg)
![](/storage/news/galleries/cba55b18033d802b22c07baf01a0fb60.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше