Обережно шахраї!!!
Новина
Поліція закликає мешканців бути пильними. Та ні в якому разі:![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta8/1.5/16/1f447.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![](/storage/news/galleries/7c4c12147c8bd5cf65896a2de786e76f.jpg)
![](/storage/news/galleries/202a89d00a24fdcfcd9faa3074dc32a0.jpg)
![](/storage/news/galleries/ff2f72d3108f6040d0dbd7ade1774da9.jpg)
![](/storage/news/galleries/4f08cc63b6acdf288b338f21e9727778.jpg)
![](/storage/news/galleries/2e8f431cabdc06b25db7988a3c8f753d.jpg)
![](/storage/news/galleries/0948895503aaff24f3f54ab180140c8d.jpg)
![](/storage/news/galleries/80c20cb74f980902f304de9d94fc6f5a.jpg)
![](/storage/news/galleries/81478ca2d98757fa5976f2ed74027f6e.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше