Обмін досвідом
30 листопада Білоберізьку сільську територіальну громаду відвідала делегація представників Білозірської сільської територіальної громади Черкаської області та Печеніжинської селищної територіальної громади.
В ході зустрічі делегація ознайомилася з роботою виконавчого комітету Білоберізької сільської ради, його виконавчих органів та структурних підрозділів, а також центру надання адміністративних послуг.
Також під час зустрічі були обговорені актуальні питання та виклики в роботі органів місцевого самоврядування, насамперед в умовах воєнного стану, та можливі шляхи їх вирішення та успішного подолання.
![](/storage/news/galleries/ca8686a9e3f579e42c0a28d3e297d891.jpg)
![](/storage/news/galleries/7266dd807cb68c4c7af0276ac02c065f.jpg)
![](/storage/news/galleries/b5d72e38fd3e173067ef4066f90166f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/11e3652a116106cd2e79bcf3aa8bffbc.jpg)
![](/storage/news/galleries/de73ab042e0badde8beafeb282ec56ad.jpg)
![](/storage/news/galleries/2428624aa72a67f1762ccde415f2c656.jpg)