На головну
Сторонні сервіси
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Документи
Економічний профіль
Підприємства, заклади та установи
Звернення
Структура ОТГ
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Оголошення
25.09.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до ст. 9, ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  виконавчий комітет Білоберізької сільської ради ОТГ повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Білоберізької сільської ради ОТГ «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності майна Білоберізької сільської територіальної громади». З проетом регуляторного акту можна ознайомитись  на офіційному сайті Білоберізької ОТГ у розділі  «Корисна інформація»- регуляторна політика- оприлюднення проектів регуляторних актів.

Даний проект розроблений з метою належної реалізації вимог Законів України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", «Про місцеве самоврядування в Україні». Проект визначає процедуру конкурсного відбору суб'єктів господарювання, які будуть залучатись до проведення експертної грошової оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності Білоберізької сільської територіальної громади.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об̕ єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: 78713; с Білоберізка присілок Центр,1 Верховинського району Івано-Франківської області.

електронна пошта:  0679650973@ukr.net

 

Пов'язані документи

Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності
Рішення сесій
29.09.2019
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape