Перший робочий день 2023 році пройшов недаром.
Білоберізькою сільською радою реалізується проєкт "Безпечне навколишнє середовище - запорука здоров'я нинішніх та майбутніх поколінь" в рамках конкурсу місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат в межах проєкту "Підтримка природно-заповідних територій України " що реалізовується в рамках Німецької Фінансової Кооперації (ФК) і фінансується за рахунок Банку розвитку KfW. За кошти проєкту в сумі 166 860,00 грн закуплено євроконтейнери для твердих побутових відходів ємністю 1100 літрів, які будуть розміщені в населених пунктах які безпосередньо межують з територією НПП "Верховинський" Пробійнівка, Грамотне, Голошина та Біла Річка. За кошти з місцевого бюджету Білоберізької сільської територіальної громади в сумі 135 000,00 грн облаштовано майданчики для розміщення таких контейнерів як в зазначених населених пунктах, так і в інших населених пунктах громади. Крім того за власні кошти в сумі 397 619,00 грн закуплено аналогічні контейнери для населених пунктів, які не входять до проекту, всього закуплено 84 контейнери.
Зазначені заходи сприятимуть налагодженню системи поводження з твердмим побутовими відходами, дбайливому ставленню до навколишнього серидовища та збереження чистоти та первісності природи Гуцульщини.
![](/storage/news/galleries/062e0c2c2dbeb4d2d2d08b21000a4f99.jpg)
![](/storage/news/galleries/4cae6be90f93ac65a8b068ede19b0df5.jpg)
![](/storage/news/galleries/84e8d94cbd2e9d6adf0f2bf658cec9a2.jpg)
![](/storage/news/galleries/aa26c9daf3e2a0748b3a43313fa30f77.jpg)