Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Громадські слухання
05.03.2023

Мета розроблення детального плану: Опрацювання планувального рішення використання та забудови території пропонованої земельної ділянки, яка знаходиться в межах населеного пункту с. Черемошна присілок Буче, Білоберізької сільської ради Верховинського р-ну Івано-Франківської обл., відведення земельної ділянки у власність для для будівництва і обслуговування житлового будинку .

Склад текстових матеріалів згідно ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»(пояснювальна записка).

 

Зміст містобудівної документації

1.Вступ

2.Стислий опис природніх умов

3.Оцінка існуючої ситуації

4.Розподіл території за функціональним використанням. Відведення земельної ділянки у власність. Структура забудови.

5.Характеристика виду використання території.

6.Пропозиції щодо встановлення режиму території

7.Основні принципи планувально-просторової організації

8.Вулично-дорожня мережа.

9.Благоустрій та озеленення території.

10.Інженерна підготовка території.

11.Водопостачання та каналізування та електропостачання території.

12.Розрахунок щодо містобудівельних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

13.Граничні параметри забудови земельної ділянки.

14.Висновки щодо детального планування.

Техніко-економічні показники

Табл.1

поз.

Найменування

Одиниці виміру

Кількість

Примітка

1

Площа опрацювання ЛПТ

га

0,9800

 

2

Площа проектованої земельної ділянки 

га

0,0755

 

3

Площа забудови 

м2

92,0

 

 

- житловий будинок

м2

57,0

 

 

- господарська будівля

м2

35,0

 

4

Площа твердого покриття

м2

258,0

 

 

- в межах земельної ділянки

м2

193,0

 

 

- за межами земельної ділянки

м2

65,0

 

5

Площа озеленення

м2

470,0

 

 

Замовником детального плану території виступає Білоберізька сільська рада в особі сільського голови Іванюка Дмитра Івановича, зацікавлена сторона: Хащук Т.Д.. Розробником виступає приватний підприємець Ігнатюк Назар Олександрович, що діє на підставі свідоцтва про державну реєстрацію серії ВОО Д №479049 та Кваліфікаційного сертифіката архітектора на розроблення містобудівної документації серії АА №002699 від 08.02.2016 р. Підстава для проектування рішення Білоберізької сільської ради  від 05 грудня 2022 р.

 

Детальний план території пропонованої земельної ділянки яка виділяється у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в межах населеного пункту с.Черемошна прис. Буче, Білоберізької сільської ради Верховинського р-ну, Івано-Франківської області, на якій передбачається будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розроблений приватним підприємцем  Ігнатюк Н.О. на підставі рішення Білоберізької сільської ради від 05 грудня 2022 р. про дозвіл на розробку детального плану території, договору між Білоберізькою с/р , гр. Хащук Т.Д.  та ПП Ігнатюк Н.О., завдання на проектування та генерального плану с.Гринява присілок Гумани, Верховинського р-ну, Івано-Франківської області.

Детально з матеріалами ДПТ можна ознайомитися та подати свої зауваження та пропозиції в селі Устеріки в адміністративному будинку .Термін ознайомлення з проектом містобудівної документації, подання зауважень та пропозицій - на протязі 30 днів з моменту оприлюднення.

Посадова особа органу місцевого самоврядування ,відповідальна за організацію розгляду пропозицій - секретар Білоберізької сільської ради  Михайлюк Василина Василівна.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше