Роботи з благоустрою
Працівники Білоберізької сільської ради, дошкільного освітнього закладу «Вишиванка», Устеріківської гімназії разом з представниками філії «Гринявське лісове господарство» ДСГП «Ліси України» долучились до благоустрою Білоберізької громади напередодні Великодніх свят.
Були проведені роботи з розчищування придорожньої смуги в селі Устеріки від зайвої рослинності та гілок, також було прибране сміття.
Виконавчий комітет Білоберізької сільської ради закликає гостей та мешканців громади з любов’ю та відповідальністю ставитися до нашої природи, берегти її та не засмічувати навколишнє середовище.
![](/storage/news/galleries/ce511a2152418973e9ef985628b833a6.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c062227f9eff5e0f1234e3fb56f7a68.jpg)
![](/storage/news/galleries/1db4d0f12583e37c64eae084322ba661.jpg)
![](/storage/news/galleries/ffba3409f6eb934b8f0e171f4fbff80d.jpg)
![](/storage/news/galleries/510f93e12fae189a579148e573c9f4dc.jpg)
![](/storage/news/galleries/72843b568ab3c21f35a14b54c366fa4a.jpg)