Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щирі співчуття

Новина
19.02.2024

Білоберізька сільська рада, члени виконкому, депутати, керівники бюджетних установ висловлюють щирі співчуття з приводу передчасної смерті старости села Довгополе – ДЖУРЯКА ДМИТРА ДМИТРОВИЧА.

 

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток села, громади, району важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна праця на посаді голови Довгопільської сільської ради. 

 

Нехай добрий світлий спомин про Дмитра Дмитровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

 

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою в житті громади, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! 

 

Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство небесне. 

 

Поділяємо біль та горе рідних. Вічна і світла пам'ять про Дмитра Дмитровича назавжди лишиться у наших серцях. Нехай земля йому буде пухом!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше