Творчий конкурс "Серцем єдиним, ми - Україна"
«Серцем єдиним, ми – Україна». Під такою назвою на Прикарпатті проходить творчий конкурс, проведення якого ініціювала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.
Мета проєкту "Серцем єдиним, ми - Україна" - підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоціному розвантаженню.
Сьогодні перший етап конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна» пройшов у Білоберізькій сільській територіальній громаі. До масштабного проєкту долучилися вісім творчих й талановитих колективів учнів та учениць 8-11 класів гімназій та ліцеїв громади, а саме: Білоберізький Ліцей, Гринявський ліцей , Довгопільський ліцей, Черемошнянський ліцей, Грамітнянська гімназія, Пробійнівська гімназія, Устеріківська гімназія та Стебнівська Гімназія.
Цей конкурс – для учнівської молоді, які цікавляться подіями сьогодення, майстерно володіють словом, розповідають цікаві історії про наших Захисниць та Захисників, а також гарно танцюють та співають патріотичних пісень. Колективи учасників конкурсу презентували свої творчі доробки також за допомогою вокалу та хореографії.
Голова Білоберізької громади, Дмитро Іванюк, у своєму вітальному слові до учасників конкурсу підкреслив, що навіть повномасштабне вторгнення ворога не повинне перешкоджати життю та розвитку дітей. Конкурс "Серцем єдиним, ми – Україна" став чудовою нагодою для виявлення талантів та обміну досвідом.
Всі колективи закладів освіти представили на розгляд журі підготовлені проєкти, логотипи команд та композиції.
Пробійнівська гімназія - проєкт «Пам’ять про пробійнівського журавлика», Грамітнянська гімназія – проєкт «Кулеметниця Ксена – випускниця школи, в якій навчаюся я», Устеріківська гімназія – проєкт «Устеріківські воїни-гуцули на захисті держави в сучасній російсько-українській війні», Стебнівська гімназія – проєкт «Герої сучасності серед нас» , Білоберізький ліцей – проєкт «Шлях Героя Дмитра Мацепи», Довгопільський ліцей – проєкт «На шляху до волі крізь віки», Гринявський ліцей – проєкт «Стали молитвою, сльозами, вічним болем…» , Черемошнянський ліцей – проєкт «Волелюбне серце».
За результатами конкурсу найкращим логотипом визнано логотип, підготовлений командою Устеріківської гімназії.
Проєкт, який визнаний переможцем – «Волелюбне серце» Черемошнянського ліцею.
Перше місце в конкурсі «Серцем єдиним, ми – Україна» зайняв Гринявський ліцей, який буде представляти Білоберізьку громаду на районному етапі конкурсу.
Більше фото та відео з заходу на нашій сторінці у ФБ: https://www.facebook.com/biloberizkaTG/
![](/storage/news/galleries/2007bd12917cfa00b3f90cd1b8f7e011.jpg)
![](/storage/news/galleries/9bf1f9389424646b4c498eddad5344ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0f62176781b94c3f59583cbc8a1552c.jpg)
![](/storage/news/galleries/090005f941f42ceb4ef5d17009569c30.jpg)
![](/storage/news/galleries/24dc047117181ed9b20e23a739bdb61c.jpg)