Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА.
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/ecfbc5e40e225f25dcc685816748f861.jpg)
В другій половині доби 29 червня та впродовж 30 червня на річках басейну Днiстра очікується продовження розвитку високого дощового паводку з підйомом рівнів води:
- на притоках Дністра 2 – 3,5 м над передпаводковим;
- на Дністрі 3,5 – 4 м над передпаводковим.
Вода вийде на заплаву, можливе її затоплення, а також підтоплення пасовищ та городів на річках Лімниця, Бистриця Солотвинська, Бистриця Надвірнянська, Чечва, Ворона, Свірж, Лужанка, а також на р. Дністер. Можливе перевищення відміток підтоплення у містах Галич, Івано-Франківськ та Тисмениця , придністровських селах Дубівці, Єзупіль, а також на р. Луква (с. Боднарів), на р. Ворона (с. Підпечари), на р. Бистриця (с. Ямниця).
При дуже сильних дощах посилюється можливість формування значного місцевого та схилового стоку, в горах утримується загроза утворення селів.
Протягом доби 30 червня по області та місту очікується сильний дощ, гроза, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с.
![](/storage/news/galleries/56fadd91d3c53af378cc40cc03770fd0.jpg)
![](/storage/news/galleries/ecfbc5e40e225f25dcc685816748f861.jpg)