ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/bbd2e9cec931d966c24c8b35990d07df.png)
У зв’язку з очікуваними значними дощами та зливами ввечері 28 травня та впродовж 29-30 травня на ріках області очікується підйом рівнів води на 0,3 - 1,5 м, місцями на окремих ділянках до 2 м над рівнями 28 травня станом на 08 год.
Місяцями початковий вихід води на заплаву. При сильних зливах можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах існує загроза утворення локальних селевих потоків.