Спеціалісти Держпродспоживслужби Коломийщини забезпечують роз’яснення та контроль за дотриманням вимог законодавства при організації харчування школярів
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/f6b0e97ddd9d7d1caa57daa566ea83fd.jpg)
11 лютого 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби Прикарпаття провели онлайн-семінар з директорами, відповідальними за харчування дітей, працівниками харчоблоків та медичними працівниками ліцеїв і гімназій Коломийської територіальної громади.
Захід було організовано з метою роз’яснення сучасних підходів до організації харчування в закладах загальної середньої освіти в світлі нового Санітарного регламенту, що почав діяти в Україні з 01 січня 2021 року.
Під час роботи спеціалісти Держпродспоживслужби детально проаналізували основні положення згаданого документа (зокрема – вимоги до організація харчування учнів (в т. ч. дітей з особливими дієтичними потребами), дозволенні та заборонені харчові продукти та напої, принципи здорового харчування тощо).
В підсумку учасники семінару отримали необхідні практичні поради та методичні рекомендації.
Напередодні, 10 лютого 2021 року спеціалісти Коломийського міського управління спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби провели позаплановий захід державного контролю в харчоблоці Коломийської гімназії № 10 з метою перевірки дотримання вимог законодавства про харчові продукти при постачанні та наданні послуг з організації харчування для закладів загальної середньої освіти. Було відібрано зразки різних видів продукції для досліджень.
![](/storage/news/galleries/00664162a8206692de772b8f91db651f.png)
![](/storage/news/galleries/b6c4621d9fe6e78242ad01e1400fc557.png)
![](/storage/news/galleries/8f2a46a951f747bde2184c9426cf1bc2.png)