Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ТРЕНІНГ: "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях"

Новина
18.05.2021

До уваги органів місцевого самоврядування

 

З 17 по 31 травня поточного року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з метою оптимізації енергоспоживання в громадських будівлях і підвищення енергоефективності в регіоні загалом організовує тренінг "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях"

Навчання орієнтоване на керівників і працівників державних установ та організацій, представників органів місцевого самоврядування, власників підприємств, енергоменеджмерів та всіх зацікавлених у підвищенні обізнаності в питаннях ефективного управління енергетичними ресурсами.

Для участі у даному заході необхідно зареєструватись до 16 травня 2021 року за посиланням https://forms.gle/zQZut2xj9WMPzvbT6.

 

Більш детальна інформація щодо тренінгу "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях" знаходиться за посиланням:

https://nung.edu.ua/index.php/heading/news/treninh-enerhetychnyy-menedzhment-u-hromadskykh-budivlyakh

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше