В Білоберізькій ЗОШ І-ІІІ ст. обладнано інклюзивно-ресурсну кімнату
Новина
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/9d7dddbd1e0a4b0ba7bc449b1d13bbed.jpg)
В Білоберізькій ЗОШ І-ІІІ ст. обладнано інклюзивно-ресурсну кімнату за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА. Тут є все для проведення корекційних занять: персональний комп'ютер, дидактичний та ігровий матеріали, крісла для відпочинку, кухонний набір меблів, де дитина зможе вчитися самостійно навичкам самообслуговування.
![](/storage/news/galleries/f5cf1298117d3059ba53b61de6ada79e.jpg)
![](/storage/news/galleries/9d7dddbd1e0a4b0ba7bc449b1d13bbed.jpg)
![](/storage/news/galleries/65c7d376af12e79a4b09193ab7e9024d.jpg)