Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Держпродспоживслужбі проведено онлайн-семінар з питань дотримання прав споживачів у сфері туризму

Новина
22.06.2022

16 червня 2022 року спеціалісти  управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели онлайн-семінар на тему: «Дотримання законодавства про захист прав споживачів, розвиток туристичної галузі – запорука  успішності».

В заході, що відбувся на Інтернет-платформі Скайп, взяли участь суб’єкти господарювання, що провадять свою діяльність у сфері туризму, представники органів місцевого самоврядування та уповноважені особи, відповідальні за роботу консультаційних центрів управлінь, відділів Головного управління. 

Під час роботи були розглянуті такі основні питання:

  1. Здійснення державного контролю за діяльністю у сфері туризму.
  2. Аналіз нормативно-правових актів щодо державного регулювання сфери туризму.
  3. Особливості укладання договору на туристичне обслуговування між туроператором (який укладає договір безпосередньо або через турагента) та споживачем (туристом) .
  4. Порядок укладання договору на готельне обслуговування та послуги з тимчасового розміщення.

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше