Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В селі Барвінків Білоберізької ОТГ працює санітарний блокпост

Новина
07.04.2020

З метою забезпечення карантинних заходів та запобіганню проникненню короновірусної інфекції на територію Верховинського району в с.Барвінків на автодорозі Р-62 біля мостового переходу на Чернівецьку область організовано роботу контрольно-пропускного пункту.

Вищевказаний блокпост встановлений на в’їзді до Верховинського району вчора о 18-00 год., там цілодобово чергуватимуть працівники поліції, медичного закладу та МНС ними буде проводитися температурний скринінг громадянам, перевірятимуть документи та з’ясовуватимуть причину приїзду. У випадку виявлення підвищеної температури чи поганого самопочуття їм буде рекомендовано звернутися до медиків та підписати письмову згоду на самоізоляцію. Особливу увагу будуть приділяють громадянам, які повернулися з-за кордону.

За інформацією облдержадміністрації від учора на території області встановлено 8 таких цілодобових санітарних блокпостів на усіх напрямках в’їзду на Прикарпаття – у місті Болехів, Рогатинському, Тлумацькому (с. Нижнів), Городенківському, Снятинському, Косівському, Верховинському районах та на Яблуницькому перевалі.

Нагадаємо також, що з 6 квітня 2020 року Україна на посиленому карантині. Відповідно до постанови Уряду діють нові обмеження через коронавірус, а саме: не можна виходити на вулицю без маски, без документів, групами більше двох осіб, відвідувати парки, сквери, ігрові майданчики та інше.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше