В селі Барвінків Білоберізької ОТГ працює санітарний блокпост
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/ca5cdad49e3cba351f358c5fdb947f31.jpg)
З метою забезпечення карантинних заходів та запобіганню проникненню короновірусної інфекції на територію Верховинського району в с.Барвінків на автодорозі Р-62 біля мостового переходу на Чернівецьку область організовано роботу контрольно-пропускного пункту.
Вищевказаний блокпост встановлений на в’їзді до Верховинського району вчора о 18-00 год., там цілодобово чергуватимуть працівники поліції, медичного закладу та МНС ними буде проводитися температурний скринінг громадянам, перевірятимуть документи та з’ясовуватимуть причину приїзду. У випадку виявлення підвищеної температури чи поганого самопочуття їм буде рекомендовано звернутися до медиків та підписати письмову згоду на самоізоляцію. Особливу увагу будуть приділяють громадянам, які повернулися з-за кордону.
За інформацією облдержадміністрації від учора на території області встановлено 8 таких цілодобових санітарних блокпостів на усіх напрямках в’їзду на Прикарпаття – у місті Болехів, Рогатинському, Тлумацькому (с. Нижнів), Городенківському, Снятинському, Косівському, Верховинському районах та на Яблуницькому перевалі.
Нагадаємо також, що з 6 квітня 2020 року Україна на посиленому карантині. Відповідно до постанови Уряду діють нові обмеження через коронавірус, а саме: не можна виходити на вулицю без маски, без документів, групами більше двох осіб, відвідувати парки, сквери, ігрові майданчики та інше.
![](/storage/news/galleries/95c17def0c4e2396fe2dd9101d4e397a.jpg)
![](/storage/news/galleries/3dc35c45403ff050d6c59ca7f14f4e73.jpg)
![](/storage/news/galleries/ab9929a70e9c38f59ad93cf5b34dae63.jpg)
![](/storage/news/galleries/1eeeda2b997e84dc8b69b9ebe4deff9d.jpg)