Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям в Устеріківській гімназії.
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/36ec0999256b4f329df2a8eeb9bfa665.jpg)
24 грудня у селі Устеріки Білоберізької ОТГ відбулось урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям в Устеріківській гімназії.
На урочисте відкриття завітали: голова Білоберізької ОТГ Іванюк Д.І., голова Верховинської РДА Бровчук В.П., заступник голови Івано-Франківської обласної ради Басараб С.М., помічник народного депутата Тимофійчук Б.М. , начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та у справах дітей Білоберізької ОТГ Дмитроняк Г.М., священик церкви «Вознесіння Господнього» села Устеріки отець Петро Данильчик.
Як годиться, вони привітали дітвору та всіх присутніх з відкриттям футбольного поля, вручивши спортивні подарунки, а школярі підготувати концертні номери.
Як зауважив Дмитро Іванюк, спортивний майданчик збудовано завдяки спільним зусиллям. В Україні з 2017 року діє програма будівництва футбольних полів зі штучним покриттям. Загальна кошторисна вартість спорудження майданчика становить 1 493,639 тис.грн з них 50% профінансовано з державного бюджету та 50% з місцевого бюджету Білоберізької ОТГ. Дуже приємно відзначити, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудувати нашу Білоберізьку об`єднану територіальну громаду. І велика дяка кожному, хто долучився до цієї події, а саме Народному депутату Верховної ради 8-го скликання Юрію Солов’ю та Світлані Уршеджук депутату Верховинської районної ради, Андрію Зеленчуку керівнику ТзОВ «БІОУКРПАЛИВО» село Устеріки, яке викупило земельну ділянку і кошти від продажу якої було використано на будівництво футбольного поля, адже головним здобутком стало те, що наші діти села Устеріки і не тільки, матимуть змогу не залежно від стану погоди зможуть займатися улюбленими видами спорту, пропагуючи таким чином ведення здорового способу життя.
Після вітальних слів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. І право першого удару по м’ячу було надано гостям, які завітали на відкриття, а після дітвора з величезним задоволенням провела перші вправи на новозбудованому спортивному майданчику.
![](/storage/news/galleries/ca1b828dbd29bc9e0900a6a2e331c4ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/514100026b753fce7de97d1bce0c6842.jpg)
![](/storage/news/galleries/683e6fb547395bcd1589533d1a6d9589.jpg)
![](/storage/news/galleries/75c80cdd590e83ed34a5c5663e2b8746.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c041a0f523313e2ca9f3ccf2d14af30.jpg)
![](/storage/news/galleries/8803fe6f2a927fc0df99333ac40190c3.jpg)
![](/storage/news/galleries/639566ee81f8d72bc777e882451ae8f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/f711a445ab0f5bf63b6ebc35e27e644b.jpg)
![](/storage/news/galleries/16dded743dcd7ca68e67d31f1b99d360.jpg)
![](/storage/news/galleries/10d715b2d009e5fa64c7c32d7b5e97c4.jpg)
![](/storage/news/galleries/f99bb4fed11e999aef30a50e3ec78d1d.jpg)
![](/storage/news/galleries/03cee2f0d956624b412c3dcead2c4bfb.jpg)
![](/storage/news/galleries/af53a4df811f82a52eb534edf04e912d.jpg)
![](/storage/news/galleries/07510392b79797d04b575e6c05696eb9.jpg)
![](/storage/news/galleries/691eb13a1950675e4437a2a3e9e955c7.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec96c86166ebcbcfac08a0b919c193fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/08825dd5bc56d70be370da8485faf368.jpg)
![](/storage/news/galleries/16ab4f802bc1a708bb8b2a6883e4cf75.jpg)
![](/storage/news/galleries/54457f99064ec1b107fc4f368a68238f.jpg)
![](/storage/news/galleries/103652714f56065e87025d52db5ac323.jpg)
![](/storage/news/galleries/5f870ad89f071f22384ca8ff0bc69d28.jpg)