Візит керівництва Програми Dobre та представників USAID Ukraine
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/ecfbc5d5332e05539d500c3f2bce0594.jpg)
Сьогодні 4 квітня 2019 року відбувся візит керівництва Програми Dobre та представників USAID Ukraine в мальовничу Білоберізьку ОТГ.
Під час візиту голова громади ознайомив гостей з роботою Виконавчого комітету Білоберізької ОТГ, Центру безпеки громади, а також зі змінами що відбулися в громаді за час співпраці з Програмою Dobre та ідеями для реалізації спільних майбутніх проектів.
Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.
![](/storage/news/galleries/ecfbc5d5332e05539d500c3f2bce0594.jpg)
![](/storage/news/galleries/23f55d79d194a44d4926d6bf4a6e58b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/a5c9b1c566e2b8e42105b005b6d3cb5c.jpg)
![](/storage/news/galleries/8150c812d6e0b8d245c59e48a23fe57e.jpg)
![](/storage/news/galleries/0f038a322f6d154a693ef2e57fc0a7de.jpg)
![](/storage/news/galleries/8540437e8c14d06fc81cb23932ab53bf.jpg)
![](/storage/news/galleries/04015d48b3e2b53704cb0357da402c79.jpg)
![](/storage/news/galleries/4dfc743b075a2ab667b28a80c3f6a287.jpg)
![](/storage/news/galleries/f13a5226da79e81ee0a8093a73f55530.jpg)
![](/storage/news/galleries/bc9c39987d8d49cdd7d3b65e63a89307.jpg)