"Впливай на бюджет своєї громади"
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/5c7542a0c3307fd8fd06c9e564106dff.jpg)
Експерти Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети” в рамках Програми DOBRE розробили для Білоберізької ОТГ бюджет для громадян.
Бюджет для громадян – це описаний простими словами та з використанням візуалізованих даних документ, призначений для поширення у громаді. Основна його мета, за твердженням експертів – доступно пояснити мешканцям, звідки у громаду надходять гроші, та на що вона їх використовує.
Білоберізька громада стала третьою на Прикарпатті, де презентували бюджет для громадян. Також у громаді були зібрані пропозиції до бюджету на 2019, які будуть передані місцевій владі. Всіх, хто не зміг подати пропозиції під час акції, запрошуєм подати їх онлайн за посиланням: https://goo.gl/sdLqfx
![](/storage/news/galleries/5c7542a0c3307fd8fd06c9e564106dff.jpg)
![](/storage/news/galleries/c0a90a7e92233a2ab28d78c6a5b19b0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/83ff6a422e95f0d589a387cff174a259.jpg)
![](/storage/news/galleries/72dc9e56669b6609c4a514ceaa403f58.jpg)
![](/storage/news/galleries/abd0d6885c8e938f976f7b481f8c9b98.jpg)
![](/storage/news/galleries/e558c9904da5e7c874d65439faea124b.jpg)
![](/storage/news/galleries/e33f68da589c4613dbeb750eed9e6693.jpg)
![](/storage/news/galleries/c13d578369bcd94ae437bfdef840e32c.jpg)