Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Новина
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» є традиційною в Україні та проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Доєдналася до важливої акції і Білоберізька територіальна громада.
5 грудня в приміщенні Білоберізької сільської ради відбулася інформаційно-просвітницька зустріч, присвячена запобіганню фактам домашнього насильства з представниками органів
місцевого самоврядування. Поліцейські офіцери громади спільно зі службою у справах дітей під час заходу обговорили питання запобігання та протидії домашньому насильству та оперативного реагування на випадки домашнього насильства.
Відтак, в рамках зустрічі учасники обговорили всі види насильства – домашнє, психологічне, сексуальне та економічне.
Наголосили та про наслідки вчинення будь-якого виду насильства як для постраждалої особи, так і кривдника.
Зокрема, поліцейські офіцери Білоберізької громади зазначили про наслідки протиправних дій згідно чинного законодавства.
Наголосили на санкціях статей при вчиненні кримінальних і адміністративних правопорушень.
Якщо дорослі чи учні зіткнулися з домашнім насильством або стали свідком цього явища, необхідно зателефонувати за наступними номерами телефонів:
0 800 500 005, або з мобільного 116-123 (цілодобово) – Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації;
1547 – Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству;
102 Національна поліція України.
![](/storage/news/galleries/5f264538ea35799a9a122e24a037be9a.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6ec8a1ea5d597c11e700d02bceb50fb.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3259d32fe45a1430994c9ead601ae0d.jpg)
![](/storage/news/galleries/802dd7472f121b16f51914aa89df50fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/ff64a8f4a82becdb99d705401dbe499b.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6c52d0f73f8dfd6e9e5e89f81821214.jpg)
![](/storage/news/galleries/c9a7b69f782b62316d5c22f8c20a483a.jpg)