З раннього дитинства починаємо пізнавати світ з книжкою.
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/dc848ceaaa23867b9e5d59d5a42ff0f2.jpg)
З раннього дитинства вихованців дитячого садочка "Теремок" який знаходиться в мальовничому селі Білоберізка, вихователі привчають пізнавати світ з книжкою. Адже кожна нова книжка – це знайомство з цікавими героями, що можуть поділитися своїми вчинками, допомогти або порадити, як краще пізнати наш світ. А в дитячі роки це якраз те, що найбільше потрібно.
Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
І свого не цурайтесь.
Т. Шевченко
![](/storage/news/galleries/abccb3cf468a0624b6cbf1177bf13a15.jpg)
![](/storage/news/galleries/6b8a6abc39f03084557bca2206a8cd59.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc848ceaaa23867b9e5d59d5a42ff0f2.jpg)