Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Запишись в добровольці з цивільного захисту - допоможи країні!

Новина
08.07.2022

Запишись в добровольці з цивільного захисту - допоможи країні!

Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

Зазначені формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, на підставі статей 27, 63 Кодексу цивільного захисту, постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2013 № 616 «Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту» та від 17.07.2013 № 564 «Про затвердження Порядку функціонування добровільної пожежної охорони», а також з метою забезпечення функціонування добровільної пожежної охорони та добровільних формувань цивільного захисту на території Івано-Франківської області.

         З метою залучення до діяльності підрозділів добровільної пожежної охорони та добровільних формувань цивільного захисту колишніх працівників та ветеранів служби цивільного захисту, державної пожежної охорони, органів внутрішніх справ, тощо. 

           Можливість заповнення анкет на вебсайті «Добровільна та місцева пожежна охорона» (далі – анкети) за наступними посиланнями:

- анкета «Я прагну стати добровольцем» (https://dmpo.dsns.gov.ua/uk/ya-pragnu-stati-dobrovolcem/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-1);

- анкета «Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту» (https://dmpo.dsns.gov.ua/uk/ya-pragnu-stati-dobrovolcem/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-ryatuvalnikom-z-pitan-civilnogo-zaxistu ).

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше