Засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії
В п’ятницю, 9 лютого, в Білоберізькій сільській раді було проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії. Під час засідання присутні обговорили план дій щодо проведення компанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин по сказу та план протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекцій і паразитарних хвороб тварин на території Білоберізької територіальної громади.
За підсумками роботи комісії було прийнято рішення про створення робочої групи, яка буде реалізовувати та контролювати протиепізоотичні заходи на території громади.
![](/storage/news/galleries/9ffaa230d0557a016abe654c17e0e7ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/95df2fea56577475de6d61f72a07ea13.jpg)