Завтра в Білоберізькій ОТГ лунатимуть сирени
![](http://biloberizkaotg.gov.ua/storage/news/article/0b6391c6753ce97f6f568144652fad5e.jpg)
Завтра, 19 березня о 14.00 буде проводитись перевірка обласної системи централізованого оповіщення з запуском сирен та передачею мовної інформації по засобах масової інформації і вуличних гучномовцях.
Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно прослухати навчальну інформацію, ввімкнувши один з доступних засобів масової інформації:
- радіоточку;
- радіоприймач на одній з наступних хвиль - першої програми українського радіо, радіохвилі студії «РАІ» або радіохвилях місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.;
- телевізор на одному з наступних каналів - «ОТБ Галичина», «Карпати», «3-студія», «РАІ» або телеканалах місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.