Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Виконані проекти (роботи)

06.05.2020

1. Капітальний ремонт підвісного переходу через річку Черемош с. Білоберізка https://cutt.ly/hyla5P4

2. Поточний ремонт автомобільної дороги комунальної форми власності с.Білоберізка - прис. Пасічне на ділянці с.Білоберізка - прис.Закуток протяжністю 2 км.
Опис: в жовтні 2019 р. КП "БІЛОБЕРІЗЬКЕ" за кошти місцевого бюджету та надану спонсорську допомогу виконано поточний ремонт автомобільної дороги комунальної форми власності с.Білоберізка - прис. Пасічне на ділянці с.Білоберізка - прис.Закуток протяжністю 2 км. (влаштування гравійно-щебеневого покриття). В подальшому заплановано облаштувати систему водовідведення та продовжити проведення ремонту даної дороги до присілку Пасічне та села Черетів Буковецької сільської ради.
Фото архів: https://cutt.ly/5yla4Es

3. Розчищення від снігу в зимовий період 29 грудня-3 січня та 5 лютого-9 лютого автомобільної дороги місцевого (обласного значення) О090801 Барвінків-Розтоки та доріг і вуличок комунальної форми власності в населиних пунктах Білоберізької ОТГ.
Фото архів: https://cutt.ly/ryljVlj

 

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше