Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Нове будівництво адміністративної будівлі з центром надання адміністративних послуг в с.Устеріки

photo2

Детальніше про проект

Білоберізька об’єднана територіальна громада Верховинського району Івано Франківської області утворена на підставі розпорядження Кабінету міністрів України від 02 жовтня 2015 року, перші вибори сільського голови ОТГ та депутатів сільської ради ОТГ відбулися 27 березня 2016 року, розташована в північній частині Верховинського району Івано – Франківської області, площа складає 46,3 квадратних кілометра, чисельність населення – 2772 особи, рельєф місцевості – гірський, з перепадами висот від 430 до 1200 метрів на рівнем моря. Межує Білоберізька  ОТГ з півночі та північного заходу з селами Розтоки, Великий Рожен та Яворів Косівського району, з заходу з селом ЧеретівБуковецької сільської ради, селом Верхній Ясенів та з півдня – з селом Рівня Верхньо – Ясенівської сільської ради, зі сходу – з селом Стебні Верховинського району та річкою Черемош відділяється від Чернівецької області. 

Після утворення Білоберізької ОТГ виникла необхідність  покращення надання адміністративних послуг жителям громади, а оскільки найближчий ЦНАП знаходиться у районному центрі селищі Верховина, за 36 км від адміністративного центру Білоберізької ОТГ, дорожня та транспортна інфраструктура знаходяться в незадовільному стані, це створює значні незручності в отриманні громадянами адміністративних послуг. У зв’язку з цим виникла необхідність створення ЦНАПу в Білоберізькій ОТГ. Оскільки громада є невеликою за чисельністю (всього 2772 особи), створювати ЦНАП у адміністративному центрі – селі Білоберізка неефективно з економічної та логістичної точки зору, то було прийняте рішення створити ЦНАП у селі УстерікиБілоберізької ОТГ. Село Устеріки розташоване на вигідній транспортній розв’язці та межує з потенційною Яблуницькою ОТГ, яка налічуватиме близько шести тисяч мешканців. Відтак у новому ЦНАП зможуть отримувати послуги мешканці обох громад. Крім того, проводиться робота щодо приєднання до Білоберізької ОТГ населених пунктів Стебні, Полянки, Довгополе загальною чисельністю жителів понад дві тисячі осіб, і тоді село Устеріки стане як територіальним , так і адміністративним центром об'єднаної територіальної громади, а збудованому приміщенні крім ЦНАПу будуть розміщені і інші адміністративні приміщення виконавчого комітету та його структурних підрозділів Білоберізької ОТГ.

    Для створення ЦНАП вирішено використати приміщення незавершеного будівництва (40% готовності)  в селі Устеріки  . В результаті реалізації  проекту  в цьому приміщенні  буде розміщено ЦНАП,  інші відокремлені підрозділи чи віддалені робочі місця державних органів і служб, наприклад, пенсійного фонду, казначейської служби, ДПІ, служби зайнятості та інші, а подальшому, в разі перенесення адміністративного центру Білоберізької ОТГ до села Устеріки, в даному приміщенні будуть розміщені всі структурні підрозділи виконавчого комітету Білоберізької ОТГ.  Крім того, реалізація даного проекту саме в селі Устеріки допоможе зняти напружену суспільно-політичну ситуацію, що виникла у зв’язку із входженням села Устеріки до Білоберізької ОТГ.

            Основною проблемою, на вирішення якої спрямований проект є відсутність умов для надання якісних адміністративних послуг мешканцям громади  , а також прилеглих населених пунктів,  особливо для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Ключові етапи (віхи)

Рік 1

Тривалість заходу(по етапах)

Коротка назва заходу

Місяць 1-12

1.Здійснення  будівельно-монтажних робіт  згідно з проектно-кошторисною документацією.

Місяць 12

2.Введення об’єкта в експлуатацію

Місяць 1-12

3. Висвітлення інформації про хід та завершення реалізації проекту на сайті ОТГ https://biloberizkaotg.gov.ua.

Файли

ДФРР 2018 Проект ЦНАП редагований.pdf

Завантажити

1. Копія зведеного кошторисного розрахунку об'єкта будівництва.PDF

Завантажити

2. Звіт за результатами експертизи проектів будівництва з додатками.PDF

Завантажити

3. Розпорядження про затвердження проектної-кошторисної документації.PDF

Завантажити

4. Довідка щодо форми власності.PDF

Завантажити

5. Довідка про підтвердження класу наслідків (відповідальності).PDF

Завантажити

6. Копія рішення Білоберізької сільської ради про утворення об'єднаної територіальної громади відповідно до Закону України Про добровільне об'єднання територіальних громад.PDF

Завантажити

7. Копія рішення сесії Білоберізької сільської ради ОТГ про участь у співфінансуванні .PDF

Завантажити

8. Довідка про перебування об'єкта на балансі після завершення реалізації проекту.PDF

Завантажити

9. Довідка про залишкову вартість об'єкта будівництва.PDF

Завантажити

10. Протокол №50 засідання тендерного комітету.PDF

Завантажити

11. Копія рішення про підсумки виборів депутатів і визначення їх повноважень.PDF

Завантажити

На мапі

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше